Spis treści

wp wp plyta cdpłyta CD dla WP 

Prace wykonane dla Wirtualnej Polski czasami z podpowiedzią zespołu lub z nakazem szefa. Ta reklam to kompilacja dostarczonych haseł i wyszukanych zdjęć. Co oznacza że praca nad tą reklamą to standardowa czynność grafika przy układaniu grafiki i tekstu, bez nadmiernej kreacji. Przy kolejnych modyfikacjach projektu, do odpowiednich formatów reklamy, zmieniany był przede wszystkim układ tekstu reklamowego.

 


 


pudelko snorek dlf


Projekt opakowania wraz z kreacją i przygotowaniem wykrojnika oraz druk. Wykonałem dla firmy DLF.


 

Katalog do wystawy "Odkrywanie czasu"  


Przygotowanie do druku w wersji polskiej katalogu do wystawy "Odkrywanie czasu" 2006. Projekty wykonałem dla firmy Agencja KONTAKT z Gdańska.

czas kontakt pudelkoWystawa, jakiej do tej pory w Polsce nie było! Nowoczesna myśl technologiczna i naukowa prosto z Tokio. Ekscytująca wyprawa w poszukiwaniu istoty i znaczenia CZASU oraz wspaniała zabawa dla całej rodziny. Wystawa wpisuje się w obchody Światowego Roku Fizyki, ustanowionego w 50. rocznicę śmierci Alberta Einsteina i setną rocznicę ogłoszenia Teorii Względności.

Interaktywna wystawa HI-TECH „Odkrywanie czasu” powstała w National Museum of Emerging Science and Innovation Miraikan z Tokio w Japonii w 2003 roku. Od tego czasu wystawa prezentowana była w wielu miejscach w Japonii oraz w innych częściach naszego globu. W Europie po raz pierwszy pokazana zostanie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wystawa została uznana za jeden z najlepszych projektów popularnonaukowych na świecie.

Miejsce: WARSZAWA, PAŁAC KULTURY I NAUKI
Termin:  27 lutego - 29 października 2006


 

telefoniczna ksiazka pudelko


Pudełko reklamowe TEL

Projekt opakowania reklamowego. Wcześniej wykonana została sesja, w której osobiście zrobiłem zdjęcia Z.T. sobowtórowi Hugh Granta.